2026-06-29

"SZÓLJ SZÁM!"....
'Beszól-OK Nr. 14...'
"MIÉRT KELL MARHASÁGOKAT ÁLLÍTANI, MIKOR ORRUNK ELŐTT AZ IGAZSÁG?"
Az összes spiri "ideában"
hangot kap az a kijelentés, hogy "minden emberben KÉT PÓLUS VAN, EGY NŐI ÉS EGY
FÉRFI".
Tényleg??
Mutassa meg már valaki, hogy mi az a "FÉRFI" pólus, ami amúgy egy "CSONKÍTOTT
NŐI PÓLUS"?????
Miért kell marhaságokat mondani, amikor az orrunk előtt az IGAZSÁG??
MINDEN MAGZAT
NŐ-nek indul. A 6-7-ik hét fordulóján
(már megint itt a SZÁM-OK, mely megmutatja a lényeget) ZÁRUL a DNS-láncon egy
szekvencia, mégpedig pont az, amelyik az önnemző, önutódló képességet LEZÁRJA.
Egy férfi NŐ NÉLKÜL SEMMIRE SE MEGY, magát nem tudja fenntartani.
Nem véletlenül természetesen. Ugyanis a "TÖRT ÉN" erőtere a FESZÜLTSÉG. "Feszültségben azonban nincs létezés". Feszültség csakis az "átalakítás" energiája.
A LÉTEZÉS, LÉTFENNTARTÁS, TOVÁBBADÁS azonban "MAG-NŐS" erőtérben lehetséges.
Mert a LÉ-T MÁGNESES.
"MAG-NŐS".
Mert a NŐ a MAG. És BENNE "A MAG".
Nem a férfiban. Minden híresztelés ellenére SEM.
A férfi csupán "hozzáadott érték", minden öröklés NŐI ÁGON MEGY TOVÁBB.
Tehát: a NŐ maga az "EGYSÉG", a "TELJESSÉG", míg a FÉRFI egy "TÖRT ÉN ELEM".
Akkor milyen férfit keresünk egy nőben??? A RÉSZT AZ EGÉSZBEN??
Viszont MINDEN FÉRFIBEN BENNE VAN az EREDENDŐ NŐ-ség.
Ami mi?
A SZERELEMRE való képesség, az ÖRÖMre való képesség, a SZÉP, a HARMÓNIA, a
RENDEZETTSGÉG, a "HOGYAN" MI-NŐ-sége az ALKOTÁSHOZ és ALKOTÁSBAN. És a "szociális
érzék". Az ÉRZÉKELÉS maga. A ráhangolódás, az összehangolódás, a ráérzés.
Amit ma férfitulajdonságnak
nevezünk, amúgy megvan a nőben: azaz tud alkotni, tervezni, irányítani,
végrehajtani, "csőlátásban" gondolkodni (bár az egy nőnek nagyon nehéz). Tud harcolni
– HA KELL!!, tud stratégiát építeni, tud előre gondolkodni, tud ásni, traktorozni, fára mászni, csákányozni.
Viszont ÖLNI, ÖNÉRDEKBŐL SOHA NEM FOG!! Hisz ő az élet "magtára", világra hozója - nem fogja SAJÁT MAGZATÁT ELPUSZTÍTANI!!
Nincs benne hataloméhség, leuralás,
területszerzés, kizsákmányolás, nincs benne meg a vágy, hogy obeliszket
állítson férfiasságának tiszteletére.
Mindezeket a benne élő minőség ELEVE NEM ENGEDI.
(Most ne hozzuk a torzulásokat és kilengéseket vétóként).
Falra tudok mászni attól, amikor a nőknek azt mondják, hogy "nem élik meg a BENNÜK LÉVŐ FÉRFIENERGIÁT(!!)". Vagy netán, túl férfiasak.
A férfiasságot már csak a "farokkal" és "farokméregetéssel" tudják azonosítani.
Természetesen ez is egy iszonyú torzítás és a nemátalakító műtétek is csupán
erre összpontosítanak. Holott, sokkal inkább bizonyos MINŐSÉGEK, tuljdonságok,
viselkedési formák határozzák meg, hogy valaki mennyire férfias vagy nőies.
Ismerek magam is "nőies"
férfiakat, akik a nőket szeretik, van feleségük, gyerekük, de működik bennük a "FINOMHANGOLÁS".
Az ilyenekre mondják "Hold-minőség". Igen, mert valahol az érzékelésük
kifinomult.
Vannak olyanok, akiknek a művészi érzékelése kifinomult – mégis Casanovaként
gyűjtik a női trófeákat.
És vannak olyanok, akik a pride-on vonulnak büszkén. De hogy mire is büszkék és
hogy mit értek el az életükben eme büszkeségük által, tutira nem tudnák
megfogalmazni.
Mindig elmondom:
az ELME KATEGORIZÁL és HATÁROL és dobozol. ELME-találmányok a csillagjegyek (SEMMI
ALAPJUK NINCS), de az "ELEMEK" is, meg a csakrák, meg az "archetípusok".
Nos, EZEK MIND FÉRFIAKTÓL EREDŐ KITALÁCIÓK!! Akiben KIHALT AZ ÉRZÉKELÉS.
Nagyon
csúnyán tudok nézni, amikor valaki elkezdi nekem mondani, hogy társkapcsolati
problémáinak alapja, hogy ő "bika", a társa meg "halak".
AGYMOSÁS A KÖBÖN!!!
Minden emberben
MINDEN TULAJDONSÁG BENNE VAN!!!
Egy szende is tud szenvedélyes lenni. És fordítva.
Egy finom ember is tud végtelenül böszme lenni, ha olyan helyzet adódik. De egy
virtikli tahó bunkó is tud finom lenni – ha olyan helyzet adódik.
Mindenkinek van egy hozott ALAPHANGOLTSÁGA életútjának megfelelően, küldetéséhez
igazítva – de ez nem jelenti azt, hogy "több hang ne lenne benne"!!!
A zongora is 8 oktávos, és bár sokszor csak 4 oktávban szól a muzsika – de a
maradék 4 mégis ott van!!! És finoman azok is "együtt rezegnek" a
megszólaltatott hangokkal, hisz a "HÁTLAP" ugyanaz, amire a húrok rögzítve
vannak!!!
Amin mindig
finomítani lehet, az a "LEÜTÉS". A "HOGYAN".
Hogyan szólaltatjuk meg az adott
hangot!!
Ami durva, az nem feltétlenül férfias.
És ami lágy, az meg nem feltétlenül erőtlen.
Sőt...
A víz is lágy....

