2026-06-24

"SZÓLJ SZÁM"....
"BESZÓL-OK" Nr. 13.
Az alábbiakban hozok egy poltikai témájú videót. DIREKT.
Ugyanis a 20-21-ik percnél elhangzik az a mondat, amit a KÁRTYÁK, az "ÉSZKÖZÖK" IS mutatnak (megmaradva saját világunk hivatkozásainál): mégpedig azt, hogy MINDEN ÁLL.
Hogy SEMMIHEZ NEM NYÚL HOZZÁ a JELENLEGI KORMÁNY.
Hogy megy minden téren a szájkarate, meg a hergelés - de igazából SEMMI NEM VÁLTOZIK, mert SEMMI NEM TÖRTÉNIK.
És ezáltal igazolódik vissza számomra az a két április 13-i álmom, amelyeknek egyértelmű jelentése az volt: "LÁTOD? SEMMI NEM AZ, AMINEK LÁTSZIK".
Tehát: ha SEMMI NEM AZ, AMINEK LÁTSZIK és ha mindehhez megvannak az "ÉSZ-KÖZEINK" is, hogy VALÓBAN LÁSSUK AZT, AMI a LÁTSZATOK MÖGÖTT VAN , akkor MIÉRT NEM TUDUNK LENYUGODNI????
Akkor miért hagyjuk magunkat folyamatosan ÉRZELMILEG BEFOLYÁSOLNI, HERGELNI, FELTÜZELNI, ami - akárhogyan is nézzük - de ELRONTJA A NAPUNKAT. Vagy ha nem is rontja el, de egészen biztosan befolyásolja és rányomja a bélyegét. Mert egy ELFOJTÁSBAN igenis ott fog maradni. Aztán robban akkor, amikor nem is érjük, hogy mi és miért robbant ki belőlünk.
Tudom, hogy ÍGY VAN, MERT LÁTOM.
Látom magam körül, látom az ismerősök kommenteléseiben, látom a TANÍTVÁNYOK HOZZÁSZÓLÁSAIBAN.
Április 12. mindnyájunknak egy "sokk" volt. Kibillentett a tengelyégől minden "IO"-zan embert. Senki nem számított mindarra, ami történt, még akkor sem, ha látta, mennyi frusztrált, saját életével elégedetlen ember van, aki "változást" akar. Aki nem tudja ÉRTÉKELNI, mi a JÓ. Mert magában-magával nincs jóban.
De hogy ENNYIEN lennének??!! Kiegészülve az üresfejű, értéktudat nélküli, lufifejjel élő fiatalok tömegével - nos, erre senki nem számított. Ez az élmény kb olyan volt, mint az én 2020 decemberi álmom, mikor váratlanul, a "sima úton", szembejött egy hatalmas szürke gyorsvonat, ami letolt az útról, és amelynek vége egy szakadékba torkollott...
MOST IS EZ VAN!
Erre a "vonatra" senki nem számított!!
DE!!!
Ha már egyszer sikerült visszaállni a tengelyünkbe, akkor miért nem ALKALMAZZUK A TANULTAKAT?? HOL MARAD A LÁTÁS? HOL MARAD AZ ÉRTÉS?? Hol marad a MAGASABB RENDŰ ÖSSZEFÜGGÉSEK MEGLÁTÁSA a DOLGOK és HELYZETEK MÖGÖTT?? Nem a konteoelméletek, a "mesterterv" és hasonlók, mint "magasabb összefüggések".
NEM!!
Ezek ELMÉLETEK, marhaságok.
Én a VALÓDI ÉRZÉKELÉSBŐL FAKADÓ ÖSSZEFÜGGÉSEK MEGLÁTÁSÁRÓL BESZÉLEK!!
ANNAK MEGÉRTÉSÉRŐL, hogy az "ÉN" MIÉRT ÉLI MEG AZT, AMIT??
Mi az ÜZENETE a TÉR ESEMÉNYEINEK az "ÉN" ÚTJÁN?
Az "ÉN" megélésének a CÉLJAIHOZ?? A FELADATÁBAN?
MIT ADNAK EZEK AZ ESEMÉNYEK??
Szerintem ERRŐL kellene beszélnünk. NEKÜNK. Tanítványoknak, "skorpiósoknak".
Arról, hogy mennyire ÉLESEDIK MÁR BENNÜNK a felismerés KÉP-essége MINDEN MEGTÉVESZTÉSSEL kapcsolatosan, legyen az spirituális, vallási, életvezetési, élelmezési vagy politikai. Vagy épp családi-baráti kapcsolatokat érintő.
Milyen FELISMERÉSEKET adnak az olyan az élmények, hogy SENKIT NEM LEHET JOBB BELÁTÁSRA BÍRNI??!!
Hogy milyen KÖTVETKEZTETÉSEK fogalmazódnak meg BENNÜNK, olyan élmények hatására, mikor testközelben tapasztaljuk meg:
a TUDATMINŐSÉG VALÓBAN ÁLLANDÓ!
Hogy "ÉN LÁTLAK, de TE NEM LÁTSZ SEMMIT".
Hogyan lehet az ilyen megéléseken túllendülni?
Kinek mi a módszere?
MI MIT ÉREZ és mit ÉL MEG MAGÁBAN ilyen helyzetekben? Mennyire tudja a NYUGALMÁT megőrizni a SAJÁT TUDATOSSÁGA TUDATÁBAN?
Mennyire képes élni az "EGYSZERRE BENT ÉS KINT" PILLANATÁT a JELENBEN? Ami egyébként mindenre megoldást ad...
Tehát, arról kellene inkább beszélnünk, hogy milyen megtapasztalásokon, milyen JELEKEN keresztül áljük meg a ZSIGERI SZŰRŐ MŰKÖDÉSÉT?
Arról kellene beszélni, milyen ÉRZÉKELÉSEK, MEGÉLÉSEK, MEGLÁTÁSOK mutatnak rá arra, hogy mi is SAJÁT, EGYÉNI LÉTEZÉSÜNK ÉRTELME??
Arról kellene beszélni, hogy MIT AD A "SKORPIÓS LÁTÁS"?
Vagy arról: hogy BÁR TUDOK "MINDENT", CSAK NEM ÉLEM.
ÉS miért nem??
Amíg a TUDÁS csak a FEJBEN KERING - SEMMI NEM "ÉR".
Mert NEM "ÉL".
Ami NEM ÉL, az NEM TUD KERINGENI, nem tud ÉR-vényre jutni, nem tud HAT-ni.
Nem jut el a "SEJT-ELEM"-ekig, tehát nincs is "SEJTELEM".
Szóval: lehet kint lógni a külvilágban. De akkor tegyük azt TUDATOSSÁGGAL, mindenben meglátva a MIÉRTEKET és ÖSSZEFÜGGÉSEKET.
HA nem vagyunk (még) képesek erre, akkor meg SZÓLALJON MEG bennünk már a VÉSZCSENGŐ, hogy a külvilágban lógás egyenes út a teljes ellaposodáshoz, a "mocsrába süllyedéshez", amiből sokkal nehezebb lesz felállni a sár erősen visszahúzó ereje miatt, mint valaha is bármilyen megelőző helyzetből.
Én "BE-SZÓL-tam"...
Egy olyan napon, aminek száma a 13 és épp a 13-ik beszólást tettem meg.
A 13 mit jelképez?
A "HALÁL" száma. Miért?
Mert ha a 13 számait összeadjuk 91-et kapunk.
Mit mutat ez?
Azt, hogy a HALÁL=ÁTFORDULÁS.
MEGFORDULÁS.
MÁS SÍK-ra lépés.
Itt az ESÉLY a VÁLTOZÁSRA, VÁLTOZTATÁSRA.
Erre az alábbi videó is remek válaszokat ad (leszámítva az "ALÁZATOT".)

