2026-06-23

"SZÓLJ SZÁM!"
"BESZÓL-OK Nr. 12"...
A sprituális hülyeségeknek, a magyarkodó mellveregetéseknek kiapadhatatlan a tárháza.
Egyik ilyen kijelentés, hogy :
"EMELNI A
REZGÉST".. Meg hogy "FEL KELL EMELNI A KÁRPÁT-MEDENCE REZGÉSÉT".
Ja, és abban a "magyarokét"...
Hát na.....
Világunkban minden MAG-NŐS.
Mindennek van ELEKTROMÁGNESES REZGÉSE, kisugárzása.
A FÖLDNEK is megvan a SAJÁTJA, ami MINDENHOL ÁLLANDÓ. És köszöni, nagyon jól megvan ezzel a hullámmal, ezért nem kér semmiféle emelést, meg változtatást. Embertől meg pláne nem....
Minden EMBERNEK IS megvan a saját egyéni, egyszer ELEKTROmÁGNESES TÖLTETE, rezgése, mintázata. Ez a saját MAG-NŐS TARTOMÁNYA.
Ezt lehet ÉRZÉKELNI.
Ami azonos velünk, ahhoz vonzódunk, ahhoz tudunk kapcsolódni.
A FÖLD azonban MINDENKI SZÁMÁRA EGYFORMÁN "passzoló", mindenkivel ÖSSZHANGBAN VAN.
Aki nem így érzi, arról nem a Föld tehet - hanem kizárólag az EGYÉN, aki önmagáva nincs békében.
És természetesen kivetíti a Földre saját hülyeségét.
Minden és mindenki elektromágneses "mintázata" állandó. Ez az "ÉN ÉNEKE", vagy a "MAG DALA".
Ami változni tud, az a HANGULAT - mely ÉRZELMI ALAPÚ.
HANGOLTSÁG és HANGULAT NEM UGYANAZ!!!
Ahogy az ÉRZET és ÉRZÉS SEM.
HOVA kell tehát "FELEMELNI" egy rezgést??? És MIHEZ KÉPEST??
KI mondja meg, mi a
MAGAS és MI AZ ALACSONY???
És mivel "HÚZZA FEL"?? Zongorakulccsal???
Biciklipumpával??? Vagy kvantumsugárral?????
És egyáltalán: KI az, aki MINŐSÍT????
AMi EGYEDÜL SZÁMÍT az "E"-világban, az mindenkinek a SAJÁT, EGYÉNI REZGÉSE!!
De azon SE lehet változtatni!!!
Az "E"-világban, a KETTŐSSÉG világában mindenből KETTŐ VAN (még esélyből is), tehát "REZGÉSMINTÁBÓL" is: vagy MAGOS, vagy ÜRES.
Nincs más.
Még "árnyalás" sincs.
Mindenki AHHOZ VONZÓDIK, ami a "SAJÁTJA". Úgy emberhez, mint a TÉRBEN egy adott helyhez.
Ez mindig SAJÁT HANGOLTSÁGÁNAK a függvénye.
DE SENKIT és SEMMIT NEM LEHET EMELNI!!!
Mi az egyetlen, amit tenni lehet?
MEGMUTATNI MAGUNKBÓL KIÁRADÓAN, MILYEN AZ ÖRÖM FREKVENCIÁJA.
Mert az ÖRÖM az a "SZER", ami ETET.
De KIT? CSakis "EN-G-EM-et"!!
És csak az tudja "ÁTVENNI", akiben szintén ott rezeg az ÖRÖM "KÓDJA", a MAG.
A FÖLD pedig ELEVE ERRE VAN KÓDOLVA!!!
Tehát NEM "büntetőbolygó", nem "karantén", amiből szabadulni kell. Aki ezeket a propagandákat terjeszti, vagy nagyon ostoba, vagy mérhetetlen frusztrált és rosszindulatú.
Tehát KI AZ, AKI AZ ÖRÖMÖT ÉLNI TUDJA?
Csakis az EGYÉN.
Az ÖRÖM ADJA A JÓT.
Aki ÖRÖMBEN van, az JÓL VAN. Tehát ÉRZÉKELI és ÉLI IS A JÓT.
Tudja, mi az ELÉG,
ezért ELÉGEDETT.
Van benne ÉRTÉKTUDAT, így éli a MÉRTÉKET.
Akiben nincs öröm, az nincs jól. Az frusztrált. Az ELÉGEdETLEN. Mindig MÁS
kell, mindig TÖBB.
Olyan mint a KISGÖMBÖC.
Az ÖRÖMÖT nem kell ETETNI, mert maga az a "SZER", ami ETET.
A GYŰLÖLETET viszont mindig ETETNI KELL, mert mindig ÉHES. Mindig kell neki
TÁPLÁLÉK, mert önmagában ÉLHETETLEN. Mint a FESZÜLTSÉG IS.
Az ÖRÖM TERJEDŐ, a GYŰLÖLET BEHÚZÓ.
Az ÖRÖM mindig meg-KÖNNY-ebbülést ad. "FELEMEL". "KITÁGÍT". "ELLAZÍT".
Ezért
ÁRAMLÁSBAN TART.
MINDEN ÉLET AZ
ÖRÖM MEGTAPASZTALÁSÁRÓL SZÓL – legyen a módja bármi is!
Aki NEM EZT ÉLI, az KÖRÖZ A KARMA KÖREIBEN!!! Mert csak az ÜRESEKÉ A REINKARNÁCIÓ és a SZENVEDÉSPROGRAM, ami egyébként NNCS!!!
A "SEMMIBŐL LETTEK"-nek van "SORSUK", akik "beleszületnek egy népbe". Mikor épp hova...
A "Semmiből lettek"-nek van a "fejlődés" előírva - ami soha nem működik, mert fejlődés nincs, hisz a TUDATSzINT ÁLLANDÓ. Akinek "semmi" a tudatszintje (lsd kabbala és keleti vallások), az a "Nirvánában" is semmivé válik....
Mindenki az EREDETÉHEZ TÉR MEG. Aki a TELJESSÉGBŐL érkezett, oda, aki a "semmiből", oda.
Az ÖRÖM a TELJESSÉG FREKVENCIÁJA, hisz ami TELJES, az a "IO".
Akkor mi az, amit az "ember" emelni tud?
IGen, azt: a semmit....
Ennyi....

